rera regionalni rozvojova agentura jiznich Cech

Regionální rozvojová agentura jižních Čech

Již 20 let s Vámi!

CERUSI

CERUSI

Social Innovation Lab Caravans

 

Projekt CERUSI bude realizovat tzv. RSI_Lab Caravan, tj. roadshow pro shromáždění a vyhodnocení podnětů pro sociální inovace venkova s ​​cílem vybudovat dovednosti a kapacity pro sítě aktérů na poli sociálních inovací a sociálního podnikání. Venkovským regionům ve střední Evropě často chybí podpůrné struktury pro udržení lidí v oblasti. Na rozdíl od městských oblastí existuje jen několik akcelerátorů nebo jiných možností, které nabízejí podporu lidem, kteří chtějí ve své komunitě něco změnit k lepšímu.

Projekt CERUSI staví na nástrojích vyvinutých v jiných projektech EU zaměřených na sociální inovace a sociální podnikání. CERUSI využije cyklus školení pro sociální podnikání a sociální inovace vyvinuté v rámci projektu Social(I)Makers, který bude upraven a použit k poskytování znalostí a kontaktů pro zainteresované občany a inovátory. V neposlední řadě bude CERUSI také aktivně prosazovat používání RAIN-Business model, koncept vypracovaný v projektu EU LiveRuR, který kombinuje principy cirkulární ekonomiky a sociálního začleňování. Tyto prvky společně a

ve spojení s nadnárodní výměnou znalostí a zkušeností pomůže venkovským regionům využít svůj potenciál a podpořit sociálně inkluzivní regionální rozvoj.

 

 

 

 

 

Oficiální stránky projektu: https://www.interreg-central.eu/Content.Node/CERUSI.html

Proč s námi spolupracovat

Pomáháme Vám již 20 let

Disponujeme týmem zkušených odborníků

Nabízíme komplexní služby se zaměřením na kvalitu

Nabízíme reference, které dokládají výsledky

Vážíme si každého zákazníka

Kontaktujte nás

Jméno

Telefon

E-Mail

Váš dotaz

Sledujeme pro Vás vhodný dotační program ZDARMA

Uvědomujeme si, že situace v dotačních programech není příliš přehledná a mnohdy se stane, že vhodná dotace prostě unikne. Příležitost získat dotaci se pak nemusí opakovat. Každému zájemci, který chce nyní nebo v dohledné době získat dotaci, nabízíme sledování vhodného dotačního programu ZDARMA. Pokud se budete chtít dovědět o vhodné dotaci pro Váš projektový záměr, vyplňte několik vět o Vašem záměru, vlevo do kontaktního formuláře, nebo do e-mailu info@rera.cz a my Vás budeme informovat tak, aby Vám žádná dotace neunikla. Vyzkoušejte tuto službu a budete mít pro Váš projekt zásadní informaci.