rera regionalni rozvojova agentura jiznich Cech

Regionální rozvojová agentura jižních Čech

Již 20 let s Vámi!

Crowdfunding Hub

 

Podpoříme vaší crowdfundingovou kampaň ještě než začne!

 

 

 

Plánujete stále crowdfundingovou kampaň? Nestihli jste předchozí kola? Hodily by se Vám dodatečné finanční prostředky na podpůrné aktivity? Chcete s Vaší kampaní uspět?

Pokud je Vaše odpověď kladná, zapojte se do Programu podpory crowdfundingových kampaní, jehož čtvrté kolo bylo právě spuštěno a jehož cílem je finančně podpořit perspektivní kampaně realizované prostřednictvím portálu Hithit.

 

 

 

 

 

Zapojte se do probíhajícího Programu podpory crowdfundingových kampaní (PPCK), v jehož rámci mohou iniciátoři kampaní požádat o příspěvek 25 000,- Kč na doprovodné aktivity kampaně realizované prostřednictvím portálu Hithit

 

V rámci této podpory můžete žádat o příspěvek ve výši 25 000,- Kč na doprovodné aktivity kampaně, jako je např.

 

  • Vytvoření videa pro kampaň
  • Vytvoření fotografií, které budou v rámci kampaně použity
  • Copywriting
  • Náklady na tvorbu textů či jiných doprovodných materiálů
  • Daňové poradenství
  • Právní poradenství
  • Marketingové školení

 

Termín pro podání přihlášek je do 15. 12. 2018, výběr kampaní k podpoře proběhne do 20. 12. 2018 a Vaše kampaň pak může být dokončena až do 31. 1. 2019, v individuálních případech i později. Pokud však neshromáždíme dostatek kampaní, bude program pokračovat do vyčerpání prostředků, které máme k dispozici.

Financování doprovodné aktivity kampaně bude realizováno proplacením nákladů dodavateli předmětu plnění. Podpora je realizována v režimu de-minimis. Objem požadovaných prostředků v rámci kampaně by neměl být méně než 50 000,- Kč.

Přihláška do Programu podpory naleznete na: https://goo.gl/forms/vcEwoxzRLqN38k5J2

Pokud Vás tento Program podpory zaujal, obrátit se také můžete na manažerku Programu podpory, kterou je:

 

Ilona Ledajaksová, RERA a.s.

ledajaksova@rera.cz

+420 724 155 889

 

Novinky

19.11.2018

Program podpory crowdfundingových kampaní (PPCK), organizovaný Regionální rozvojovou agenturou jižních Čech - RERA a.s. ve spolupráci s crowdfundingovým portálem Hithit, vyhlašuje čtvrtou pro předložení kampaní, které budou realizovány v průběhu podzimu 2018 na uvedeném portálu.

...
29.10.2018

Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (dále JAIP) připravila v rámci mezinárodního projektu CrowdStream praktické kurzy pro zájemce o tvorbu úspěšné kampaně.

...
10.10.2018
Program podpory crowdfundingových kampaní (PPCK), organizovaný Regionální rozvojovou agenturou jižních Čech - RERA a.s. ve spolupráci s crowdfundingovým portálem Hithit, vyhlašuje třetí výzvu pro předložení kampaní, které budou realizovány v průběhu podzimu 2018 na uvedeném portálu.
 
...
05.09.2018

Program podpory crowdfundingových kampaní (PPCK), organizovaný Regionální rozvojovou agenturou jižních Čech - RERA a.s. ve spolupráci s crowdfundingovým portálem Hithit, vyhlašuje druhou výzvu pro předložení kampaní, které budou realizovány v průběhu podzimu 2018 na uvedeném portálu.

...

Proč s námi spolupracovat

Pomáháme Vám již 20 let

Disponujeme týmem zkušených odborníků

Nabízíme komplexní služby se zaměřením na kvalitu

Nabízíme reference, které dokládají výsledky

Vážíme si každého zákazníka

Kontaktujte nás

Jméno

Telefon

E-Mail

Váš dotaz

Sledujeme pro Vás vhodný dotační program ZDARMA

Uvědomujeme si, že situace v dotačních programech není příliš přehledná a mnohdy se stane, že vhodná dotace prostě unikne. Příležitost získat dotaci se pak nemusí opakovat. Každému zájemci, který chce nyní nebo v dohledné době získat dotaci, nabízíme sledování vhodného dotačního programu ZDARMA. Pokud se budete chtít dovědět o vhodné dotaci pro Váš projektový záměr, vyplňte několik vět o Vašem záměru, vlevo do kontaktního formuláře, nebo do e-mailu info@rera.cz a my Vás budeme informovat tak, aby Vám žádná dotace neunikla. Vyzkoušejte tuto službu a budete mít pro Váš projekt zásadní informaci.