rera regionalni rozvojova agentura jiznich Cech

Regionální rozvojová agentura jižních Čech

Již 22 let s Vámi!

Crowdfunding Hub

 

Vítejte na stránce podpory crowdfundingu!

 

 

 

Plánujete crowdfundingovou kampaň? Chcete se o crowdfundingu něco dozvědět a nevíte, na koho se obrátit? Máte nápad, pro který je crowdfunding to pravé a nevíte, jak začít?

Využijte našich partnerských organizací a zkušeností získaných v rámci projektu CROWD-FUND-PORT a ozvěte se nám. Poskytneme Vám maximum informací a odkazů na další zdroje, případně Vás odkážeme na odborníky, který s Vámi námět vyhodnotí a dají Vám zpětnou vazbu.

 

 

 

Přehled crowdfundingových portálů v oblasti střední Evropy:

» Public Voice Tool - platform search

 

Kompletní zdroj informací ke crowdfundingu, jeho typech, postupech při kampaní a mnoho dalšího:

» Informační portál CROWDFUNDPORT.EU

 

Jiné zdroje:

» Informace o projektu CROWD-FUND-PORT (Interreg Central Europe)

 

V případě, že jste nanašli, co jste hledali, obraťte se na nás:

 

Ilona Ledajaksová, RERA a.s.

ledajaksova@rera.cz

+420 724 155 889

 

Novinky

07.10.2019

Hledáte inspiraci a recept na úspěch Vaší crowdfundingové kampaně? Více se dozvíte v případové studii k této úspěšné kampani.

...
16.06.2019

Ukončili jsme program podpory crowdfundingových kampaní, který byl podpořen z  mezinárodního projektu „CROWD-FUND-PORT, Central European Crowd-funding Support“, CE575, financovaného z programu EU Interreg Central Europe. Celkem bylo finančně podpořeno 16 kampaní, z nichž 12 bylo úspěšných a dosáhlo či překročilo cílovou částku.

 

 

...
19.11.2018

Program podpory crowdfundingových kampaní (PPCK), organizovaný Regionální rozvojovou agenturou jižních Čech - RERA a.s. ve spolupráci s crowdfundingovým portálem Hithit, vyhlašuje čtvrtou pro předložení kampaní, které budou realizovány v průběhu podzimu 2018 na uvedeném portálu.

...
29.10.2018

Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (dále JAIP) připravila v rámci mezinárodního projektu CrowdStream praktické kurzy pro zájemce o tvorbu úspěšné kampaně.

...

Proč s námi spolupracovat

Pomáháme Vám již přes 20 let

Disponujeme týmem zkušených odborníků

Nabízíme komplexní služby se zaměřením na kvalitu

Nabízíme reference, které dokládají výsledky

Vážíme si každého zákazníka

Kontaktujte nás

Jméno

Telefon

E-Mail

Váš dotaz

Sledujeme pro Vás vhodný dotační program ZDARMA

Uvědomujeme si, že situace v dotačních programech není příliš přehledná a mnohdy se stane, že vhodná dotace prostě unikne. Příležitost získat dotaci se pak nemusí opakovat. Každému zájemci, který chce nyní nebo v dohledné době získat dotaci, nabízíme sledování vhodného dotačního programu ZDARMA. Pokud se budete chtít dovědět o vhodné dotaci pro Váš projektový záměr, vyplňte několik vět o Vašem záměru, vlevo do kontaktního formuláře, nebo do e-mailu info@rera.cz a my Vás budeme informovat tak, aby Vám žádná dotace neunikla. Vyzkoušejte tuto službu a budete mít pro Váš projekt zásadní informaci.