rera regionalni rozvojova agentura jiznich Cech

Regionální rozvojová agentura jižních Čech

Již 22 let s Vámi!

Novinky

Až 1 000 EUR pro inovačně-sociální projekty v Jihočeském kraji

13.08.2021

Až 1 000 EUR mohou získat inovačně-sociální projekty v Jihočeském kraji

 

 

Jihočeská agentura pro podporu inovací, o.p.s. vyhlásila dnes, 26. 7. 2021, výzvu na předkládání žádostí o podporu na propagaci inovačně-sociálních projektů. Výzva je zaměřená na podporu propagace inovačně-sociálních projektů (řešících výzvy v oblasti sociálních, environmentálních a dalších cílů udržitelného rozvoje) při navazování strategických partnerství s dopadem na Jihočeský kraj.

Do výzvy se mohou se svými projekty zapojit fyzické či právnické osoby, příp. další neformální uskupení, subjekty nově založené i subjekty s historií, které přicházejí s novou inovačně-sociální myšlenkou.

Každý z vybraných projektů získá níže uvedené služby v hodnotě 1 000 EUR

Zájemci o vice informací si mohou výzvu s názvem PODPORA PROPAGACE INOVAČNĚ-SOCIÁLNÍCH PROJEKTŮ PŘI NAVAZOVÁNÍ STRATEGICKÝCH PARTNERSTVÍ S DOPADEM NA JIHOČESKÝ KRAJ stáhnout na webových stránkách Jihočeské agentury pro podporu inovací

 

 

Podání žádosti je jednoduché

 

Pro podání žádosti postačí vyplnit jednoduchý formulář a zaslat jej na email: vachova@jaip.cz do 31. 8. 2021 do 12.00 h. V předmětu emailu bude uvedeno: „Výzva projektu CE RESPONSIBLE“.

V případě dotazů kontaktujte Ing. Petru Vachovou (vachova@jaip.cz).

 

Projekt CE RESPONSIBLE je realizovaný v rámci programu Interreg Central Europe a je spolufinancovaný Evropskou unií (ERDF).

« zpět

Proč s námi spolupracovat

Pomáháme Vám již přes 20 let

Disponujeme týmem zkušených odborníků

Nabízíme komplexní služby se zaměřením na kvalitu

Nabízíme reference, které dokládají výsledky

Vážíme si každého zákazníka

Kontaktujte nás

Jméno

Telefon

E-Mail

Váš dotaz

Sledujeme pro Vás vhodný dotační program ZDARMA

Uvědomujeme si, že situace v dotačních programech není příliš přehledná a mnohdy se stane, že vhodná dotace prostě unikne. Příležitost získat dotaci se pak nemusí opakovat. Každému zájemci, který chce nyní nebo v dohledné době získat dotaci, nabízíme sledování vhodného dotačního programu ZDARMA. Pokud se budete chtít dovědět o vhodné dotaci pro Váš projektový záměr, vyplňte několik vět o Vašem záměru, vlevo do kontaktního formuláře, nebo do e-mailu info@rera.cz a my Vás budeme informovat tak, aby Vám žádná dotace neunikla. Vyzkoušejte tuto službu a budete mít pro Váš projekt zásadní informaci.