rera regionalni rozvojova agentura jiznich Cech

Regionální rozvojová agentura jižních Čech

Již 22 let s Vámi!

Novinky

Výměna zkušeností v Rumunsku odložena

12.10.2021

Plánovaná studijní cesta do rumunského regionu Mehedinti byla odložena na jaro 2022 kvůli epidemiologické situaci v regionu, resp. v celém Rumunsku. Čtyřdenní studijní cesta byla plánována na začátek října 2021, nicméně situace v Rumunsku nedovolila fyzické setkání účastníků.

Studijní cesta byla odložena na květen 2022 s přesvědčením, že v květnu již bude situace příznivější a pro účastníky setkání bezpečná. Mezi plánované zástavky patří regionální muzeum v Drobeta-Turnu Severin, které je administrativnímcentrem regionu Mehedinti, dále potom návštěva dunajského ostrova Simian, na které byly přemístěny artefakty ze zatopeného ostrova Ada-Kaleh, který býval centrem byzantské kultury v regionu. Ostrov Ada-Kaleh padl za oběť přehradní nádrži Železná vrata. Mezi další zástavky patří např. renovace neoklasicistního paláce Gheorghe Pleşa nebo zapojení památek do kutlurní cesty Via Transylvanica.

« zpět

Proč s námi spolupracovat

Pomáháme Vám již přes 20 let

Disponujeme týmem zkušených odborníků

Nabízíme komplexní služby se zaměřením na kvalitu

Nabízíme reference, které dokládají výsledky

Vážíme si každého zákazníka

Kontaktujte nás

Jméno

Telefon

E-Mail

Váš dotaz

Sledujeme pro Vás vhodný dotační program ZDARMA

Uvědomujeme si, že situace v dotačních programech není příliš přehledná a mnohdy se stane, že vhodná dotace prostě unikne. Příležitost získat dotaci se pak nemusí opakovat. Každému zájemci, který chce nyní nebo v dohledné době získat dotaci, nabízíme sledování vhodného dotačního programu ZDARMA. Pokud se budete chtít dovědět o vhodné dotaci pro Váš projektový záměr, vyplňte několik vět o Vašem záměru, vlevo do kontaktního formuláře, nebo do e-mailu info@rera.cz a my Vás budeme informovat tak, aby Vám žádná dotace neunikla. Vyzkoušejte tuto službu a budete mít pro Váš projekt zásadní informaci.