rera regionalni rozvojova agentura jiznich Cech

Regionální rozvojová agentura jižních Čech

Již 22 let s Vámi!

Novinky

Alokace na kotlíkové dotace je naplněna

19.02.2016

Jihočeský kraj uveřejnil informaci, že žádosti podané v rámci vyhlášené 1. výzvy „Snižování emisí z lokálního vytápění domácností (kotlíkové dotace) v Jihočeském kraji.“ přesáhli disponibilní alokaci.

Žadatelé, kteří doposud svou žádost nepodali, budou zařazeni do zásobníku a jejich žádosti bude možné podpořit pouze v případě, že dojde v rámci již předložených žádostí k úspoře finančních prostředků.

Termín ukončení výzvy je stanoven na 31. 3. 2016 do 14 h.

« zpět

Proč s námi spolupracovat

Pomáháme Vám již přes 20 let

Disponujeme týmem zkušených odborníků

Nabízíme komplexní služby se zaměřením na kvalitu

Nabízíme reference, které dokládají výsledky

Vážíme si každého zákazníka

Kontaktujte nás

Jméno

Telefon

E-Mail

Váš dotaz

Sledujeme pro Vás vhodný dotační program ZDARMA

Uvědomujeme si, že situace v dotačních programech není příliš přehledná a mnohdy se stane, že vhodná dotace prostě unikne. Příležitost získat dotaci se pak nemusí opakovat. Každému zájemci, který chce nyní nebo v dohledné době získat dotaci, nabízíme sledování vhodného dotačního programu ZDARMA. Pokud se budete chtít dovědět o vhodné dotaci pro Váš projektový záměr, vyplňte několik vět o Vašem záměru, vlevo do kontaktního formuláře, nebo do e-mailu info@rera.cz a my Vás budeme informovat tak, aby Vám žádná dotace neunikla. Vyzkoušejte tuto službu a budete mít pro Váš projekt zásadní informaci.