rera regionalni rozvojova agentura jiznich Cech

Regionální rozvojová agentura jižních Čech

Již 22 let s Vámi!

Novinky

Dotace na lesní techniku i pro obce

30.07.2015

Obce mají možnost získat dotace z Programu rozvoje venkova na vybudování lesnické infrastruktury a na techniku pro lesní hospodaření. V druhé polovině září bude spuštěn příjem žádostí a bude trvat pouze 14 dní. Příjem žádostí bude probíhat ve dvou opatřeních:  

Opatření Lesnická infrastruktura je určeno na rekonstrukci a budování lesnické infrastruktury vedoucí ke zlepšení kvality či zvýšení hustoty lesních cest. Míra dotace je až 80 %.

Opatření Technika a technologie pro lesní hospodářství je určeno na investice do lesní techniky s cílem racionalizace obhospodařování lesů. Míra podpory je 50 %.

 

Máte-li zájem o další informace nebo konzultace k projektovému záměru, neváhejte nás kontaktovat.

« zpět

Proč s námi spolupracovat

Pomáháme Vám již přes 20 let

Disponujeme týmem zkušených odborníků

Nabízíme komplexní služby se zaměřením na kvalitu

Nabízíme reference, které dokládají výsledky

Vážíme si každého zákazníka

Kontaktujte nás

Jméno

Telefon

E-Mail

Váš dotaz

Sledujeme pro Vás vhodný dotační program ZDARMA

Uvědomujeme si, že situace v dotačních programech není příliš přehledná a mnohdy se stane, že vhodná dotace prostě unikne. Příležitost získat dotaci se pak nemusí opakovat. Každému zájemci, který chce nyní nebo v dohledné době získat dotaci, nabízíme sledování vhodného dotačního programu ZDARMA. Pokud se budete chtít dovědět o vhodné dotaci pro Váš projektový záměr, vyplňte několik vět o Vašem záměru, vlevo do kontaktního formuláře, nebo do e-mailu info@rera.cz a my Vás budeme informovat tak, aby Vám žádná dotace neunikla. Vyzkoušejte tuto službu a budete mít pro Váš projekt zásadní informaci.