rera regionalni rozvojova agentura jiznich Cech

Regionální rozvojová agentura jižních Čech

Již 22 let s Vámi!

Novinky

Exkurze k tématu oživení center obcí

04.06.2019

V rámci přeshraničního česko-rakouského projektu MagNet organizujeme dvoudenní exkurzi pro představitele obcí za příklady dobré praxe v komunitním rozvoji. Ve dnech 24. a 25. června 2019 navštívíme konkrétně dolnorakouské obce Markersdorf-Haindorf a Krummnussbaum a obce Cehnice, Čejetice a Pištín v jižních Čechách.

Všechny uvedené obce patří k obcím, v nichž se podařilo centrum obce nějakým způsobem oživit. Během exkurze vystoupí představitelé všech navštívených obcí a představí nám jak vybraná úspěšná investiční opatření, tak i zajímavé „měkké“ projekty, které obec oživují a zatraktivňují.

V případě Vašeho zájmu jste na exkurzi srdečně zváni.

Kontaktní osobou je Luděk Fráně, tel.: +420 387 878 457, email: frane@rera.cz

 

« zpět

Proč s námi spolupracovat

Pomáháme Vám již přes 20 let

Disponujeme týmem zkušených odborníků

Nabízíme komplexní služby se zaměřením na kvalitu

Nabízíme reference, které dokládají výsledky

Vážíme si každého zákazníka

Kontaktujte nás

Jméno

Telefon

E-Mail

Váš dotaz

Sledujeme pro Vás vhodný dotační program ZDARMA

Uvědomujeme si, že situace v dotačních programech není příliš přehledná a mnohdy se stane, že vhodná dotace prostě unikne. Příležitost získat dotaci se pak nemusí opakovat. Každému zájemci, který chce nyní nebo v dohledné době získat dotaci, nabízíme sledování vhodného dotačního programu ZDARMA. Pokud se budete chtít dovědět o vhodné dotaci pro Váš projektový záměr, vyplňte několik vět o Vašem záměru, vlevo do kontaktního formuláře, nebo do e-mailu info@rera.cz a my Vás budeme informovat tak, aby Vám žádná dotace neunikla. Vyzkoušejte tuto službu a budete mít pro Váš projekt zásadní informaci.