rera regionalni rozvojova agentura jiznich Cech

Regionální rozvojová agentura jižních Čech

Již 22 let s Vámi!

Novinky

Kulturní cesta reformace opět blíže veřejnosti

10.09.2019

Evropská Cesta reformace (Routes of Reformation), která vznikla díky projektu ECRR podpořeného z programu EU Interreg Central Europe, je zase o něco blíže veřejnosti a poskytuje zase o něco více informací než předtím.

V rámci Trocnovských slavností, které proběhly 7. září 2019 v Památníku Jana Žižky z Trocnova, byl uveden to provozu bezdotykový informační panel. Tento panel poskytuje návštěvníkům celou řadu základních i doplňujících informací o této nové kulturní cestě. Panel umožňuje návštěvníkům načerpat informace o samotné Cestě reformace, jednotlivých zúčastněných zemích a lokalitách v atraktivním podání velkoformátového informačního panelu. Zároveň nabízí celou řadu doplňujících informací o zapojených organizacích, výukovou hru a v neposlední řadě také možnost pořízení videa pro sociální sítě.

Možnost pořízení ozvučeného videa byla do panelu zařazena proto, aby návštěvníci mohli přímo na místě pořídit krátké video, ve kterém sdělí svým fanouškům bezprostřední zážitky z putování po Cestě reformace. Díky permanentnímu připojení k internetu je toto video, po schválení uživatelem, okamžitě nahráno na sociální sítě (Facebook, YouTube a Instagram). Uživatel tak může okamžitě sdílet své zážitky se svými přáteli a rodinou.

Navštivte Památník Jana Žižky z Trocnova a ponořte se do historických souvislostí, které Jana Žižku spojují s reformačním hnutím v okolních zemích o desítky let později. Zároveň také můžete navštívit webová stránky Cesty reformace na www.reformationroutes.eu

 

« zpět

Proč s námi spolupracovat

Pomáháme Vám již přes 20 let

Disponujeme týmem zkušených odborníků

Nabízíme komplexní služby se zaměřením na kvalitu

Nabízíme reference, které dokládají výsledky

Vážíme si každého zákazníka

Kontaktujte nás

Jméno

Telefon

E-Mail

Váš dotaz

Sledujeme pro Vás vhodný dotační program ZDARMA

Uvědomujeme si, že situace v dotačních programech není příliš přehledná a mnohdy se stane, že vhodná dotace prostě unikne. Příležitost získat dotaci se pak nemusí opakovat. Každému zájemci, který chce nyní nebo v dohledné době získat dotaci, nabízíme sledování vhodného dotačního programu ZDARMA. Pokud se budete chtít dovědět o vhodné dotaci pro Váš projektový záměr, vyplňte několik vět o Vašem záměru, vlevo do kontaktního formuláře, nebo do e-mailu info@rera.cz a my Vás budeme informovat tak, aby Vám žádná dotace neunikla. Vyzkoušejte tuto službu a budete mít pro Váš projekt zásadní informaci.