rera regionalni rozvojova agentura jiznich Cech

Regionální rozvojová agentura jižních Čech

Již 22 let s Vámi!

Novinky

Příprava výstavy „Accelerating Science“ je v plném proudu

17.06.2016

Výstavy se účastnili studenti Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích a Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity, kteří dostali příležitost vidět na vlastní oči to, s čím budou návštěvníky seznamovat jako průvodci interaktivní výstavou Accelerating Science.

Interaktivní výstavu zapůjčil právě CERN a České Budějovice jsou další půlroční zastávkou této zajímavé výstavy po Barceloně, Varšavě, Ženevě a dalších evropských městech. Zážitky ze zajímavé cesty jistě zprostředkují svým studentům také učitelé fyziky z jihočeských středních škol, kteří se exkurze zúčastnili. Právě pro studenty středních škol a žáky druhého stupně základních škol je výstava určena především, návštěva výstavy vhodně a poutavě doplní a osvětlí látku probíranou během hodin fyziky, čehož jistě hojně využijí právě učitelé fyziky. Exkurze byla zakončena setkáním s českým vědcem Richardem Polífkou, který v CERN působí již několik let a který návštěvníkům přiblížil jeho oblast výzkumu i běžný život v nejvýznamnější instituci pro jaderný výzkum na světě.

Bližší informace k výstavě budou průběžně uveřejňovány na webových stránkách www.vystavacern.cz.

« zpět

Proč s námi spolupracovat

Pomáháme Vám již přes 20 let

Disponujeme týmem zkušených odborníků

Nabízíme komplexní služby se zaměřením na kvalitu

Nabízíme reference, které dokládají výsledky

Vážíme si každého zákazníka

Kontaktujte nás

Jméno

Telefon

E-Mail

Váš dotaz

Sledujeme pro Vás vhodný dotační program ZDARMA

Uvědomujeme si, že situace v dotačních programech není příliš přehledná a mnohdy se stane, že vhodná dotace prostě unikne. Příležitost získat dotaci se pak nemusí opakovat. Každému zájemci, který chce nyní nebo v dohledné době získat dotaci, nabízíme sledování vhodného dotačního programu ZDARMA. Pokud se budete chtít dovědět o vhodné dotaci pro Váš projektový záměr, vyplňte několik vět o Vašem záměru, vlevo do kontaktního formuláře, nebo do e-mailu info@rera.cz a my Vás budeme informovat tak, aby Vám žádná dotace neunikla. Vyzkoušejte tuto službu a budete mít pro Váš projekt zásadní informaci.