rera regionalni rozvojova agentura jiznich Cech

Regionální rozvojová agentura jižních Čech

Již 22 let s Vámi!

Novinky

Program rozvoje venkova spustí příjem žádostí

30.07.2015

Program rozvoje venkova zahájí příjem žádostí o dotaci v druhé polovině září. Výzvy budou otevřeny pouze 14 dní a mezi žadatele bude rozdělena částka 5,4 mld. Kč. Příjem žádostí bude probíhat v několika opatřeních:

·     Opatření Investice do zemědělských podniků je zaměřeno na investice v rostlinné a živočišné výrobě. Zemědělským podnikatelům bude na vybrané aktivity poskytnuta dotace až ve výši 60 %.

·     Opatření Zpracovávání a uvádění na trh zemědělských produktů je zaměřeno na zvyšování konkurenceschopnosti a efektivity výroby. Míra podpory činí 40 % na vybrané aktivity. 

·     Opatření Podpora vývoje nových produktů, postupů a technologií v rámci zpracování zemědělských produktů a jejich uvádění na trh je cíleno na zavádění nových či zlepšování produktů, postupů a technologií. Dotace je poskytována do výše 50 %.

Kromě těchto opatření bude možné na podzim získat dotaci na lesnickou infrastrukturu a techniku pro lesní hospodářství.

 

Máte-li zájem o další informace nebo konzultace k projektovému záměru, neváhejte nás kontaktovat.

« zpět

Proč s námi spolupracovat

Pomáháme Vám již přes 20 let

Disponujeme týmem zkušených odborníků

Nabízíme komplexní služby se zaměřením na kvalitu

Nabízíme reference, které dokládají výsledky

Vážíme si každého zákazníka

Kontaktujte nás

Jméno

Telefon

E-Mail

Váš dotaz

Sledujeme pro Vás vhodný dotační program ZDARMA

Uvědomujeme si, že situace v dotačních programech není příliš přehledná a mnohdy se stane, že vhodná dotace prostě unikne. Příležitost získat dotaci se pak nemusí opakovat. Každému zájemci, který chce nyní nebo v dohledné době získat dotaci, nabízíme sledování vhodného dotačního programu ZDARMA. Pokud se budete chtít dovědět o vhodné dotaci pro Váš projektový záměr, vyplňte několik vět o Vašem záměru, vlevo do kontaktního formuláře, nebo do e-mailu info@rera.cz a my Vás budeme informovat tak, aby Vám žádná dotace neunikla. Vyzkoušejte tuto službu a budete mít pro Váš projekt zásadní informaci.