rera regionalni rozvojova agentura jiznich Cech

Regionální rozvojová agentura jižních Čech

Již 22 let s Vámi!

Novinky

Rada Evropy schválila novou kulturní cestu

07.05.2019

Po téměř třech letech usilovné práce dosáhlo společenství partnerů v rámci projektu ECRR, podpořeného z programu EU Interreg Central Europe, jednoho z nejdůležitějších milníků v rámci implementace zmíněného projektu.

Tímto milníkem je oficiální certifikace Radou Evropy. Tato certifikace není pouze formálním uznáním, ale také potvrzením toho, že tato nová kulturní cesta, zvaná Cesta reformace, splňuje všechny požadavky Rady Evropy na certifikace. Tento proces zahrnuje posouzení celé cesty jako celku, schopnost řízení a propagace a přijetí procesů pro hladké budoucí fungování.

Toto posouzení trvalo od září 2018 a nyní, po mnoha měsících očekávání, Rada Evropy zařadila Cestu reformace mezi vybrané kulturní cesty, které představují důležité historické okamžiky v Evropě. Ocitla se tak ve společnosti takových „velikánů“ jako je Svatojakubská cesta do Santiaga de Compostella, Via Francigena, Via Transromanica a dalších.

 

« zpět

Proč s námi spolupracovat

Pomáháme Vám již přes 20 let

Disponujeme týmem zkušených odborníků

Nabízíme komplexní služby se zaměřením na kvalitu

Nabízíme reference, které dokládají výsledky

Vážíme si každého zákazníka

Kontaktujte nás

Jméno

Telefon

E-Mail

Váš dotaz

Sledujeme pro Vás vhodný dotační program ZDARMA

Uvědomujeme si, že situace v dotačních programech není příliš přehledná a mnohdy se stane, že vhodná dotace prostě unikne. Příležitost získat dotaci se pak nemusí opakovat. Každému zájemci, který chce nyní nebo v dohledné době získat dotaci, nabízíme sledování vhodného dotačního programu ZDARMA. Pokud se budete chtít dovědět o vhodné dotaci pro Váš projektový záměr, vyplňte několik vět o Vašem záměru, vlevo do kontaktního formuláře, nebo do e-mailu info@rera.cz a my Vás budeme informovat tak, aby Vám žádná dotace neunikla. Vyzkoušejte tuto službu a budete mít pro Váš projekt zásadní informaci.