rera regionalni rozvojova agentura jiznich Cech

Regionální rozvojová agentura jižních Čech

Již 22 let s Vámi!

Novinky

Rekonstrukce objektu SPARTA

03.10.2019

Regionální rozvojová agentura, RERA a.s. v roce 2016 zpracovala úspěšnou žádost o dotaci z Integrovaného regionálního operačního programu na rekonstrukci objektu SPARTA a věnovala se projektovému řízení během celé realizace. Přestavba objektu proběhla v letech 2018 a 2019 a ve středu 2. 10. 2019 byl objekt depozitárního objektu AJG SPARTA slavnostně předán Alšově jihočeské galerii, za přítomnosti náměstka hejtmanky Jihočeského kraje Pavla Hrocha a vedoucího odboru kultury a památkové péče Patrika Červáka.

Cílem projektu je celková rekonstrukce objektu a vytvoření nových depozitárních prostor pro uchování sbírkových předmětů ve správě AJG, zřízení restaurátorské dílny se specializací papíru, odborné badatelny a edukačního ateliéru pro veřejnost.

 

« zpět

Proč s námi spolupracovat

Pomáháme Vám již přes 20 let

Disponujeme týmem zkušených odborníků

Nabízíme komplexní služby se zaměřením na kvalitu

Nabízíme reference, které dokládají výsledky

Vážíme si každého zákazníka

Kontaktujte nás

Jméno

Telefon

E-Mail

Váš dotaz

Sledujeme pro Vás vhodný dotační program ZDARMA

Uvědomujeme si, že situace v dotačních programech není příliš přehledná a mnohdy se stane, že vhodná dotace prostě unikne. Příležitost získat dotaci se pak nemusí opakovat. Každému zájemci, který chce nyní nebo v dohledné době získat dotaci, nabízíme sledování vhodného dotačního programu ZDARMA. Pokud se budete chtít dovědět o vhodné dotaci pro Váš projektový záměr, vyplňte několik vět o Vašem záměru, vlevo do kontaktního formuláře, nebo do e-mailu info@rera.cz a my Vás budeme informovat tak, aby Vám žádná dotace neunikla. Vyzkoušejte tuto službu a budete mít pro Váš projekt zásadní informaci.