rera regionalni rozvojova agentura jiznich Cech

Regionální rozvojová agentura jižních Čech

Již 22 let s Vámi!

Novinky

V Jihočeském kraji proběhnou semináře na kotlíkové dotace

23.11.2015

Semináře připravené ve spolupráci s obcemi s rozšířenou působností v Jihočeském kraji budou zahájeni již 24. 11. 2015 ve Strakonicích. Průběžně budou probíhat ve městech Jihočeského kraje do 11. 1. 2016.

Krajský úřad také upozorňuje na nevyžádaný e-mail: „Výzva – Registrace – Kotlíková dotace EU“, který je bez vědomí poskytovatele Kotlíkových dotací rozesílán potenciálním žadatelům s přiloženou zálohovou fakturou a varováním, že "v případě neuhrazení se žadatel vystavuje riziku zrušení registrace pro zapracování o kotlíkovou dotaci z OPŽP 2014 - 2020".

Harmonogram seminářů a další aktuality naleznete zde: http://kotlikovedotace.kraj-jihocesky.cz/?p=p_1

« zpět

Proč s námi spolupracovat

Pomáháme Vám již přes 20 let

Disponujeme týmem zkušených odborníků

Nabízíme komplexní služby se zaměřením na kvalitu

Nabízíme reference, které dokládají výsledky

Vážíme si každého zákazníka

Kontaktujte nás

Jméno

Telefon

E-Mail

Váš dotaz

Sledujeme pro Vás vhodný dotační program ZDARMA

Uvědomujeme si, že situace v dotačních programech není příliš přehledná a mnohdy se stane, že vhodná dotace prostě unikne. Příležitost získat dotaci se pak nemusí opakovat. Každému zájemci, který chce nyní nebo v dohledné době získat dotaci, nabízíme sledování vhodného dotačního programu ZDARMA. Pokud se budete chtít dovědět o vhodné dotaci pro Váš projektový záměr, vyplňte několik vět o Vašem záměru, vlevo do kontaktního formuláře, nebo do e-mailu info@rera.cz a my Vás budeme informovat tak, aby Vám žádná dotace neunikla. Vyzkoušejte tuto službu a budete mít pro Váš projekt zásadní informaci.