rera regionalni rozvojova agentura jiznich Cech

Regionální rozvojová agentura jižních Čech

Již 22 let s Vámi!

Novinky

Výběrové řízení na podporu tradiční lidové kultury

18.08.2015

Ministerstvo kultury vypsalo výběrové řízení na podporu tradiční lidové kultury. Přihlášky přijímá do 18. září 2015. O podporu daných typů projektů mohou žádat dvě kategorie příjemců podpory:

Kategorie A: Fyzické osoby podnikající i nepodnikající, právnické osoby – vyjma státních příspěvkových organizací, zřizovaných Ministerstvem kultury, registrované nebo založené do 31. 12. 2014.

Kategorie B: Projekty Nositelů tradice lidových řemesel, projekty fyzických a právnických osob na podporu a uchování nemateriálních statků tradiční lidové kultury zapsaných do Seznamu nemateriálních statků tradiční lidové kultury ČR, projekty regionálních odborných pracovišť.

Předpokládá se, že neinvestiční náklady budou pokryty ze 70 % dotací.

 

Máte-li zájem o další informace nebo konzultaci, neváhejte nás kontaktovat.

« zpět

Proč s námi spolupracovat

Pomáháme Vám již přes 20 let

Disponujeme týmem zkušených odborníků

Nabízíme komplexní služby se zaměřením na kvalitu

Nabízíme reference, které dokládají výsledky

Vážíme si každého zákazníka

Kontaktujte nás

Jméno

Telefon

E-Mail

Váš dotaz

Sledujeme pro Vás vhodný dotační program ZDARMA

Uvědomujeme si, že situace v dotačních programech není příliš přehledná a mnohdy se stane, že vhodná dotace prostě unikne. Příležitost získat dotaci se pak nemusí opakovat. Každému zájemci, který chce nyní nebo v dohledné době získat dotaci, nabízíme sledování vhodného dotačního programu ZDARMA. Pokud se budete chtít dovědět o vhodné dotaci pro Váš projektový záměr, vyplňte několik vět o Vašem záměru, vlevo do kontaktního formuláře, nebo do e-mailu info@rera.cz a my Vás budeme informovat tak, aby Vám žádná dotace neunikla. Vyzkoušejte tuto službu a budete mít pro Váš projekt zásadní informaci.