rera regionalni rozvojova agentura jiznich Cech

Regionální rozvojová agentura jižních Čech

Již 22 let s Vámi!

Novinky

Vyhlášena 4. výzva k sběru žádostí do Fondu malých projektů

16.05.2018

V Českých Budějovicích je možné podat žádosti o příspěvek do 4. výzvy Fondu malých projektů v kanceláři agentury RERA a.s., v budově F dolního areálu Nemocnice České Budějovice, vchod z ulice Generála Svobody.

Žadatelé mohou ve 4. výzvě využít maximální dobu trvání projektu 15 měsíců, neboť nejzašší datum ukončení projektů je do 30. 9. 2019. Žadatelé podávající projektové žádosti do 5. a další výzvy musí počítat s realizací projektů s dobou realizace kratší než 15 měsíců, respektive do 30. 9. 2019.

Vyhlášení 5. výzvy včetně uspořádání semináře je plánované na podzim 2018.

Kontaktní osobou je Klára Novotná, tel.: +420 702 006 412, email: klara.novotna@silvanortica.com.

« zpět

Proč s námi spolupracovat

Pomáháme Vám již přes 20 let

Disponujeme týmem zkušených odborníků

Nabízíme komplexní služby se zaměřením na kvalitu

Nabízíme reference, které dokládají výsledky

Vážíme si každého zákazníka

Kontaktujte nás

Jméno

Telefon

E-Mail

Váš dotaz

Sledujeme pro Vás vhodný dotační program ZDARMA

Uvědomujeme si, že situace v dotačních programech není příliš přehledná a mnohdy se stane, že vhodná dotace prostě unikne. Příležitost získat dotaci se pak nemusí opakovat. Každému zájemci, který chce nyní nebo v dohledné době získat dotaci, nabízíme sledování vhodného dotačního programu ZDARMA. Pokud se budete chtít dovědět o vhodné dotaci pro Váš projektový záměr, vyplňte několik vět o Vašem záměru, vlevo do kontaktního formuláře, nebo do e-mailu info@rera.cz a my Vás budeme informovat tak, aby Vám žádná dotace neunikla. Vyzkoušejte tuto službu a budete mít pro Váš projekt zásadní informaci.