rera regionalni rozvojova agentura jiznich Cech

Regionální rozvojová agentura jižních Čech

Již 22 let s Vámi!

Novinky

Vyhlášení 2. ročníku „CENY HEJTMANKY JIHOČESKÉHO KRAJE ZA SPOLEČENSKOU ODPOVĚDNOST“

27.01.2020

Cenou za společenskou odpovědnost chce hejtmanka kraje Ivana Stráská poděkovat firmám, obcím a společnostem, které se zajímají o své okolí a vytvářejí svým zaměstnancům přátelské prostředí. Letos přibývá nová kategorie pro mikropodniky. „Chceme dát příležitost i malým firmičkám a živnostníkům. Společensky odpovědný přece může být i podnikatel, který pracuje sám na sebe a přitom je pro své okolí velmi prospěšný,“ řekla hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stráská s tím, že úspěch pomůže oceněným se zviditelnit mezi konkurencí, ale také motivovat ostatní.

Přihlášení je velice jednoduché. Na webových stránkách http://www.jaip.cz/cenahejtmanky jsou umístěny přihlášky včetně sebehodnotícího dotazníku. Ocenění je rozděleno do 8 kategorií – Podnikatelské subjekty, Organizace veřejného sektoru, Obce (všechny dle velikosti) a letos nově i mikropodniky do max. 10 zaměstnanců. Přihlášky lze zasílat až do 14. dubna 2020. Poté budou vyhodnoceny a dne 26. května 2020 dojde k slavnostnímu vyhlášení oceněných v sále Zastupitelstva Jihočeského kraje v Českých Budějovicích.

„Pod pojmem společenská odpovědnost lze chápat např. stanovení základních hodnot v organizaci, jejich dodržování a šíření; snaha vyjít vstříc zaměstnancům při hledání rovnováhy mezi pracovním a osobním životem; podpora místní komunity, ochrana přírodních zdrojů či životního prostředí,“ uvedla Michaela Novotná, ředitelka JAIP o.p.s. - partnerské organizace ocenění.

 

« zpět

Proč s námi spolupracovat

Pomáháme Vám již přes 20 let

Disponujeme týmem zkušených odborníků

Nabízíme komplexní služby se zaměřením na kvalitu

Nabízíme reference, které dokládají výsledky

Vážíme si každého zákazníka

Kontaktujte nás

Jméno

Telefon

E-Mail

Váš dotaz

Sledujeme pro Vás vhodný dotační program ZDARMA

Uvědomujeme si, že situace v dotačních programech není příliš přehledná a mnohdy se stane, že vhodná dotace prostě unikne. Příležitost získat dotaci se pak nemusí opakovat. Každému zájemci, který chce nyní nebo v dohledné době získat dotaci, nabízíme sledování vhodného dotačního programu ZDARMA. Pokud se budete chtít dovědět o vhodné dotaci pro Váš projektový záměr, vyplňte několik vět o Vašem záměru, vlevo do kontaktního formuláře, nebo do e-mailu info@rera.cz a my Vás budeme informovat tak, aby Vám žádná dotace neunikla. Vyzkoušejte tuto službu a budete mít pro Váš projekt zásadní informaci.