rera regionalni rozvojova agentura jiznich Cech

Regionální rozvojová agentura jižních Čech

Již 22 let s Vámi!

Novinky

Vyhlášení Fondu malých projektů - II. sběr žádosti

23.10.2017

Žádosti do fondu malých projektů lze předkládat do 6. 12. 2017 do 14.00 h.

Aktuální dokumenty ze dne 19. 9. 2017 naleznete pod tímto odkazem: http://www.silvanortica.com/cs/section-110/informace-pro-zadatele.htm?sub=3

Doporučujeme žádosti konzultovat s příslušným správcem FMP, kterým je pro Jihočeský kraj sdružení Jihočeská Silva Nortica.
Pro okresy České Budějovice a Písek bude konzultačním místem RERA a.s., Budova F dolního areálu Nemocnice České Budějovice, vchod z ulice Generála Svobody.
Termín konzultace si, prosím, sjednejte u Bc. Markéty Vágnerové, e-mail: marketa.vagnerova@silvanortica.com, mobil: +420 702 006 412.

 

« zpět

Proč s námi spolupracovat

Pomáháme Vám již přes 20 let

Disponujeme týmem zkušených odborníků

Nabízíme komplexní služby se zaměřením na kvalitu

Nabízíme reference, které dokládají výsledky

Vážíme si každého zákazníka

Kontaktujte nás

Jméno

Telefon

E-Mail

Váš dotaz

Sledujeme pro Vás vhodný dotační program ZDARMA

Uvědomujeme si, že situace v dotačních programech není příliš přehledná a mnohdy se stane, že vhodná dotace prostě unikne. Příležitost získat dotaci se pak nemusí opakovat. Každému zájemci, který chce nyní nebo v dohledné době získat dotaci, nabízíme sledování vhodného dotačního programu ZDARMA. Pokud se budete chtít dovědět o vhodné dotaci pro Váš projektový záměr, vyplňte několik vět o Vašem záměru, vlevo do kontaktního formuláře, nebo do e-mailu info@rera.cz a my Vás budeme informovat tak, aby Vám žádná dotace neunikla. Vyzkoušejte tuto službu a budete mít pro Váš projekt zásadní informaci.