rera regionalni rozvojova agentura jiznich Cech

Regionální rozvojová agentura jižních Čech

Již 22 let s Vámi!

Novinky

Vyhlášení Fondu malých projektů

12.06.2017

Regionální monitorovací výbor (RMV) Fondu malých projektů (FMP) regionů Jihočeský kraj – Dolní Rakousko – Horní Rakousko na svém jednání dne 7. 6. 2017 v Českých Budějovicích rozhodl o vyhlášení příjmu žádostí FMP dne 14. 6. 2017.

Tento den zveřejní na svých internetových stránkách správci fondu základní informace o FMP, žádost a její přílohy, Směrnici pro žadatele a další dokumenty. Od tohoto data bude možné žádost zaregistrovat.

Dokumenty naleznete od 14. 6. 2017 pod tímto odkazem: http://www.silvanortica.com/cs/clanky-6/aktualne.htm

Doporučujeme žádost konzultovat s příslušným správcem FMP, kterým je pro Jihočeský kraj sdružení Jihočeská Silva Nortica.
Pro okresy České Budějovice a Písek bude konzultačním místem RERA a.s., Budova F dolního areálu Nemocnice České Budějovice, vchod z ulice Generála Svobody.
Termín konzultace si, prosím, sjednejte u Bc. Markéty Vágnerové, e-mail: vagnerova@rera.cz, tel. č.: 387 878 458.

Uzávěrka podání žádostí v 1. kole je 18. 9. 2017, do konce října RMV rozhodne, které projekty budou podpořeny.

« zpět

Proč s námi spolupracovat

Pomáháme Vám již přes 20 let

Disponujeme týmem zkušených odborníků

Nabízíme komplexní služby se zaměřením na kvalitu

Nabízíme reference, které dokládají výsledky

Vážíme si každého zákazníka

Kontaktujte nás

Jméno

Telefon

E-Mail

Váš dotaz

Sledujeme pro Vás vhodný dotační program ZDARMA

Uvědomujeme si, že situace v dotačních programech není příliš přehledná a mnohdy se stane, že vhodná dotace prostě unikne. Příležitost získat dotaci se pak nemusí opakovat. Každému zájemci, který chce nyní nebo v dohledné době získat dotaci, nabízíme sledování vhodného dotačního programu ZDARMA. Pokud se budete chtít dovědět o vhodné dotaci pro Váš projektový záměr, vyplňte několik vět o Vašem záměru, vlevo do kontaktního formuláře, nebo do e-mailu info@rera.cz a my Vás budeme informovat tak, aby Vám žádná dotace neunikla. Vyzkoušejte tuto službu a budete mít pro Váš projekt zásadní informaci.