rera regionalni rozvojova agentura jiznich Cech

Regionální rozvojová agentura jižních Čech

Již 22 let s Vámi!

Novinky

Výstava CERN "Accelerating Science"

19.04.2016

RERA a.s. zajišťuje komplexní přípravu unikátní interaktivní výstavy CERN „Accelerating Science", kterou se podařilo Jihočeskému kraji získat do Českých Budějovic na období od září 2016 do ledna 2017.

Výstava seznámí návštěvníky se vznikem vesmíru, zavede je interaktivní formou z lidských rozměrů do světa částic, poodkryje záhady vesmíru, nebude chybět prohlídka urychlovače LHC, včetně leteckých pohledů. Na závěr výstavy se návštěvníci dozvědí, kde všude se výsledky vesmírného výzkumu vyskytují a kdy je využíváme v každodenním životě.

Připraven bude také bohatý doprovodný program včetně přednášek, souvisejících exponátů, pracovní úkoly i soutěže o ceny.

Prohlídka bude komentovaná studenty Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích i Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity.

Bližší informace k výstavě budou průběžně uveřejňovány na webových stránkách www.vystavacern.cz.

« zpět

Proč s námi spolupracovat

Pomáháme Vám již přes 20 let

Disponujeme týmem zkušených odborníků

Nabízíme komplexní služby se zaměřením na kvalitu

Nabízíme reference, které dokládají výsledky

Vážíme si každého zákazníka

Kontaktujte nás

Jméno

Telefon

E-Mail

Váš dotaz

Sledujeme pro Vás vhodný dotační program ZDARMA

Uvědomujeme si, že situace v dotačních programech není příliš přehledná a mnohdy se stane, že vhodná dotace prostě unikne. Příležitost získat dotaci se pak nemusí opakovat. Každému zájemci, který chce nyní nebo v dohledné době získat dotaci, nabízíme sledování vhodného dotačního programu ZDARMA. Pokud se budete chtít dovědět o vhodné dotaci pro Váš projektový záměr, vyplňte několik vět o Vašem záměru, vlevo do kontaktního formuláře, nebo do e-mailu info@rera.cz a my Vás budeme informovat tak, aby Vám žádná dotace neunikla. Vyzkoušejte tuto službu a budete mít pro Váš projekt zásadní informaci.