rera regionalni rozvojova agentura jiznich Cech

Regionální rozvojová agentura jižních Čech

Již 22 let s Vámi!

Novinky

Výstavu Accelerating Science obohatí doprovodný program, začínáme 21. listopadu 2016

18.11.2016

Výstavu Accelerating Science na českobudějovickém Výstavišti v pavilonu B4, vytvořenou Evropskou organizací pro jaderný výzkum CERN v Ženevě, vidělo více než 11 tisíc návštěvníků. Od listopadu 2016 je připraven doprovodný program, který zahrnuje cyklus odborných přednášek tematicky spjatých se zaměřením výstavy.

„Zveme širokou veřejnost hned na několik přednášek v podání odborníků z Univerzity Karlovy, Jihočeské univerzity, Akademie věd ČR, ale i z komerční oblast. Již 21. listopadu si návštěvníci mohou poslechnout přednášku Daniela Scheiricha z Matematicko-fyzikální fakulty univerzity Karlovy s názvem „Jak se loví Higgsovy bosony“, prozrazuje Tomáš Cílek, ředitel Regionální rozvojové agentury jižních Čech. V následujícím týdnu (28. 11. 2016) proběhne přednáška „Fyzika atomu v historickém kontextu“ Josefa Blažka z Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

Termíny všech přednášek a jejich zaměření naleznete na webových stránkách výstavy www.vystavacern.cz v sekci „Doprovodný program“ a na Facebooku jižní Čechy. Vstup na přednášky, které se uskuteční v pavilonu B4 na českobudějovickém výstavišti, je zdarma.

« zpět

Proč s námi spolupracovat

Pomáháme Vám již přes 20 let

Disponujeme týmem zkušených odborníků

Nabízíme komplexní služby se zaměřením na kvalitu

Nabízíme reference, které dokládají výsledky

Vážíme si každého zákazníka

Kontaktujte nás

Jméno

Telefon

E-Mail

Váš dotaz

Sledujeme pro Vás vhodný dotační program ZDARMA

Uvědomujeme si, že situace v dotačních programech není příliš přehledná a mnohdy se stane, že vhodná dotace prostě unikne. Příležitost získat dotaci se pak nemusí opakovat. Každému zájemci, který chce nyní nebo v dohledné době získat dotaci, nabízíme sledování vhodného dotačního programu ZDARMA. Pokud se budete chtít dovědět o vhodné dotaci pro Váš projektový záměr, vyplňte několik vět o Vašem záměru, vlevo do kontaktního formuláře, nebo do e-mailu info@rera.cz a my Vás budeme informovat tak, aby Vám žádná dotace neunikla. Vyzkoušejte tuto službu a budete mít pro Váš projekt zásadní informaci.