rera regionalni rozvojova agentura jiznich Cech

Regionální rozvojová agentura jižních Čech

Již 22 let s Vámi!

Novinky

Případová studie - Skinners

Hledáte inspiraci a recept na úspěch Vaší crowdfundingové kampaně? Více se dozvíte v případové studii k této úspěšné kampani.

zobrazit detail »

Ukončen program podpory crowdfundingových kampaní, úspěšnost více než 87 procent

Ukončili jsme program podpory crowdfundingových kampaní, který byl podpořen z  mezinárodního projektu „CROWD-FUND-PORT, Central European Crowd-funding Support“, CE575, financovaného z programu EU Interreg Central Europe. Celkem bylo finančně podpořeno 16 kampaní, z nichž 12 bylo úspěšných a dosáhlo či překročilo cílovou částku.

 

 

zobrazit detail »

Program podpory crowdfundingových kampaní ještě pokračuje

Program podpory crowdfundingových kampaní (PPCK), organizovaný Regionální rozvojovou agenturou jižních Čech - RERA a.s. ve spolupráci s crowdfundingovým portálem Hithit, vyhlašuje čtvrtou pro předložení kampaní, které budou realizovány v průběhu podzimu 2018 na uvedeném portálu.

zobrazit detail »

Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na crowdfunding

Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (dále JAIP) připravila v rámci mezinárodního projektu CrowdStream praktické kurzy pro zájemce o tvorbu úspěšné kampaně.

zobrazit detail »

Program podpory crowdfundingových kampaní stále pokračuje

Program podpory crowdfundingových kampaní (PPCK), organizovaný Regionální rozvojovou agenturou jižních Čech - RERA a.s. ve spolupráci s crowdfundingovým portálem Hithit, vyhlašuje třetí výzvu pro předložení kampaní, které budou realizovány v průběhu podzimu 2018 na uvedeném portálu.
 

zobrazit detail »

Program podpory crowdfundingových kampaní pokračuje

Program podpory crowdfundingových kampaní (PPCK), organizovaný Regionální rozvojovou agenturou jižních Čech - RERA a.s. ve spolupráci s crowdfundingovým portálem Hithit, vyhlašuje druhou výzvu pro předložení kampaní, které budou realizovány v průběhu podzimu 2018 na uvedeném portálu.

zobrazit detail »

Program podpory crowdfundingových kampaní byl spuštěn

Program podpory crowdfundingových kampaní (PPCK), organizovaný Regionální rozvojovou agenturou jižních Čech - RERA a.s. ve spolupráci s crowdfundingovým portálem Hithit, vyhlašuje výzvu pro předložení kampaní, které budou realizovány v průběhu léta a podzimu 2018 na uvedeném portálu.

zobrazit detail »

Proč s námi spolupracovat

Pomáháme Vám již přes 20 let

Disponujeme týmem zkušených odborníků

Nabízíme komplexní služby se zaměřením na kvalitu

Nabízíme reference, které dokládají výsledky

Vážíme si každého zákazníka

Kontaktujte nás

Jméno

Telefon

E-Mail

Váš dotaz

Sledujeme pro Vás vhodný dotační program ZDARMA

Uvědomujeme si, že situace v dotačních programech není příliš přehledná a mnohdy se stane, že vhodná dotace prostě unikne. Příležitost získat dotaci se pak nemusí opakovat. Každému zájemci, který chce nyní nebo v dohledné době získat dotaci, nabízíme sledování vhodného dotačního programu ZDARMA. Pokud se budete chtít dovědět o vhodné dotaci pro Váš projektový záměr, vyplňte několik vět o Vašem záměru, vlevo do kontaktního formuláře, nebo do e-mailu info@rera.cz a my Vás budeme informovat tak, aby Vám žádná dotace neunikla. Vyzkoušejte tuto službu a budete mít pro Váš projekt zásadní informaci.