rera regionalni rozvojova agentura jiznich Cech

Regionální rozvojová agentura jižních Čech

Již 22 let s Vámi!

Novinky

Výměna zkušeností v Rumunsku odložena

Plánovaná studijní cesta do rumunského Mehedinti byla odložena na jaro 2022 kvůli epidemiologické situaci v regionu. Plán studijní cesty zůstává prozatím beze změn.

zobrazit detail »

Proběhl již 8. ročník Trocnovských slavností

Tradiční Trocnovské slavnosti proběhly 11. září 2021 a již poosmé trocnovský areál Památníku Jana Žižky přivítal návštěvníky ukázkami tradičních řemesel, kulturním programem či představením středověkého válečnictví.

zobrazit detail »

Setkání projektových partnerů k příkladům nepodařeného managementu kulturního dědictví

Setkání partnerů projektu MOMAr, které proběhlo 22. dubna 2021, se věnovalo příkladům kulturního dědictví, jejichž management se příliš nedaří a památky zpravidla chátrají.

zobrazit detail »

Čtvrté setkání projektových partnerů

Čtvrté setkání partnerů projektu MOMAr a dalších organizací, zabývajících se managementem kulturního a přírodních dědictví, proběhlo opět on-line formou ve dnech 24. a 25. března 2021. Původně plánovaná studijní cesta v rumunském regionu Mehedinti byla odložena na dobu, kdy to situace umožní.

zobrazit detail »

Třetí setkáni projektových partnerů a výměna zkušeností

V pořadí již třetí setkání partnerů projektu MOMAr a dalších zainteresovaných organizací zabývajících se moderním využitím kulturního a přírodních dědictví, proběhlo tentokráte on-line formou ve dnech 11. a 13. listpadu 2020. Původně plánovaná studijní cesta v nizozemské provincii Gronignen byla odložena na léto 2021.

zobrazit detail »

Druhé setkání projektových partnerů

Druhé setkání projektových partnerů projektu proběhlo na franouzském ostrově Korsika.

zobrazit detail »

Úvodní setkání partnerů

Úvodní setkání partnerů projektu proběhlo ve španělské Zaragoze.

zobrazit detail »

Proč s námi spolupracovat

Pomáháme Vám již přes 20 let

Disponujeme týmem zkušených odborníků

Nabízíme komplexní služby se zaměřením na kvalitu

Nabízíme reference, které dokládají výsledky

Vážíme si každého zákazníka

Kontaktujte nás

Jméno

Telefon

E-Mail

Váš dotaz

Sledujeme pro Vás vhodný dotační program ZDARMA

Uvědomujeme si, že situace v dotačních programech není příliš přehledná a mnohdy se stane, že vhodná dotace prostě unikne. Příležitost získat dotaci se pak nemusí opakovat. Každému zájemci, který chce nyní nebo v dohledné době získat dotaci, nabízíme sledování vhodného dotačního programu ZDARMA. Pokud se budete chtít dovědět o vhodné dotaci pro Váš projektový záměr, vyplňte několik vět o Vašem záměru, vlevo do kontaktního formuláře, nebo do e-mailu info@rera.cz a my Vás budeme informovat tak, aby Vám žádná dotace neunikla. Vyzkoušejte tuto službu a budete mít pro Váš projekt zásadní informaci.